Hastalarımıza ve sağlık çalışanlarımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak, personelimizin ve iş ortaklarımızın verimliliğini yükseltmek ile paralel olarak ilerleyen bir süreç. Bizler bunun farkındayız ve her yıl sergiledikleri yüksek performans ile öne çıkan iş ortaklarımızın bu başarılarını mütevazı bir ödülle taçlandırmaya devam ediyoruz. 

Bu amaçla, ilk defa 2019 yılında düzenlediğimiz “6K YILDIZLARI” nın , 2020 yılı ödüllerini  alarak bizleri gururlandıran bayilerimizi ziyaret ederek, başarılarını kutladık. 
Ankara SAN Medikal, İstanbul Merk Medikal, Düzce Medikal, Konya Çaba Medikal ve Tekirdağ Rüya Medikal’in; azim ve coşku ile elde ettikleri başarıların devamını diliyor, iş birlikleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

Increasing the quality of the service that we provide to our patients and healthcare professionals and increasing the productivity of our staff and business partners is a parallel leaning process for us.  We are aware of this, and we continue to crown the achievements of our business partners, who stand out with their high performance every year, with a modest award.
For this purpose, we celebrated the success of the "6K STARS", which we organized for the first time in 2019, by visiting our dealers who made us proud by receiving the 2020 awards.
Ankara SAN Medikal, Istanbul Merk Medikal, Düzce Medikal, Konya Efes Medikal and Tekirdag Rüya Medikal; We wish them continued success with their determination and enthusiasm, and thank them for their cooperation and hospitality. #6kstars #bestpartners #6kmedical #6kstars2020 #2020basarıodulleri