6K Medikal ENGLISH MENÜ

6K SEM(Sürekli Eğitim Merkezi) de ilk eğitim Motivasyon

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla oluşturduğumuz 6K SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ bugün yaptığımız ilk eğitim ile çalışmalarına başladı. Eğitim platformumuzun ilk toplantısına 6K Medikal (distributor), Protek Medikal (distributor) ve alt bayilerimiz; San Medikal, 6K Sağlık ve İzmir Hekimsan Medikalin tüm yönetici ve personeli katıldılar.


“Pandemi Sürecinde Motivasyon Yönetimi” konusunun ele alındığı eğitim toplantımızda, “sağlıklı yaşam, hayattan motive olma ve motive etme” konularında kendini geliştirmiş olan Yaşam Koçu Özge Martlı bizlerle birlikteydi. Fikirleri, enerjisi ve renkli kişiliği ile bu anlamlı güne değer katan Özge Hanım’a teşekkür ediyoruz
 

The 6K CONTINUING TRAINING CENTER, which we established to contribute to the personal and professional development of our employees, started its activities with the first training we did today. 6K Medikal (distributor), Protek Medikal (distributor) and our sub-dealers; San Medikal, 6K Saglik and Izmir Hekimsan Medical attended to the first meeting of our training platform.
During our training meeting where the subject “Motivation Management in Pandemic Period” was discussed. Life Coach Özge Martli, who advanced herself in the subjects like “healthy life and motivation”  accompanied. We would like to thank Özge for adding value to this meaningful day with her ideas and energy.

HAKKIMIZDA 6K MedikalRoyal Ofice Mustafa Kemal Mahallesi 2133.Sokak 4/1 Çankaya/Ankara
0(312) 433 6000