6K Medikal ENGLISH MENÜ

Hakkımızda

6K Medikal 2001 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda cerrahi alana odaklanan firmamız, daha sonraki yıllarda faaliyetlerini yoğun bakım, beyin cerrahi, diyaliz, üroloji ve diyabet alanlarını da kapsayacak şekilde genişletmiştir. 2009 yılından bu tarafa dünyanın en büyük tıbbi malzeme firması Medtronic’in (öncesi Covidien) distrübütörü olarak faaliyet göstermektedir.

6K Medikal Ankara merkezli olup İstanbul, İzmir ve Adana’da, eğitimli ve tecrübeli satış kadrosu ile hizmet verirken diğer bölgelerde de alt bayileri aracılığı ile yüksek teknoloji sağlık ürünlerini ihtiyaç sahiplerine en yakın noktada ulaştırır.

Satış sonrası destek ekibimiz geri ödeme kurumları mevzuatlarını takip eder. Hastalarımıza eksiksiz ve zamanında geri ödeme alabilmeleri için yol gösterir.

6K Medikal SGK ile “Ayaktan Hasta Sözleşmesini” imzalayarak hastanın malzemeye ulaşımını daha kolay hale getirmiştir.

Cerrahi ürün portföyümüzde; Laparoskopik El Aletleri, Açık-Kapalı Damar Mühürleme Sistemleri (Ligasure , Force Triad ve Uçları, Klip Atıcılar,Endo Grasper, Endo Clinch, Endo Shears vb.) , Trokarlar, Süturler, Meshler, Mesh Sabitleyiciler, Açık-Kapalı Cerrahi Staplerleri yer almaktadır.

Medtronic Diyabet Grubu’nun (Minimed İnsülin Pompaları ‘640G-720G– 780G’ ve Setleri, i-Port Advance İnsülin Enjeksiyon Portu, Guardian Connect CGM) Türkiye çözüm ortağıdır.

Medtronic RTG (Restorative Therapies Group) Baklofen Pompaları, Beyin Pili, Sacral Pil uygulama ve destek hizmetlerinde ana servis sağlayıcı olarak çalışmaktadır.

Proktoloji alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından Atak Cerrahinin bölge çözüm ortağı olarak Laser Hemoroid, Fistül ve Pilonidal Sinüs tedavilerinde aktif olarak ürün ve servis sağlayıcı olarak rol almaktadır.

Becton and Dickinson (BD) firması İlaç Taşıma Sistemleri grubu ürünlerinde (İntraket, Şırınga, Kanül, Kateter) Orta Anadolu da hizmet ve destek vermektedir.

Danumed Medizintechnik ile enteral beslenme alanında Türkiye satış ve destek ortağı olarak çalışmalara devam etmektedir.

6K Medikal TC. Sağlık Bakanlığı Tıbbı Cihaz Satış ve Reklam yönetmeliğine tabidir. Satış ekibinin bakanlık onaylı Klinik Destek Elemanı (KDE) ya da Satış Tanıtım Elemanı (STE) belgeleri bulunur. Tüm ürünlerimiz Ürün Takip Sistemi (UTS) üzerinden Seri/Lot bazlı olarak takip edilir. Depomuzda ısı ve nem düzeyleri sürekli olarak takip edilmekte ve kaydedilmektedir.

6K Medikal yönetmelikle belirlenen etik kurallarının yanında Sağlık Gereçleri Üreticileri ve Temsilcileri Derneği (SADER) Etik Kodu’na uymayı taahhüt etmiştir. 6K Medikal iş ortağı olan uluslararası şirketlerin (Medtronic, Becton&Dickinson (BD), Danumed Medizintecknik ) uyum (Compliance) kurallarını benimser ve personelini bu konuda düzenli eğitimlere tabi tutar.

Misyonumuz

Sürekli olarak yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket politikası izleyerek her zaman son teknoloji ürünleri ve uygulamaları takip ederek ürünlerin oluşturabileceği tüm kolaylığı müşterilere en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırır. Bunları yaparken müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlar bu sebeple yapılan tüm geri dönüşler ve fikirler bizim için çok değerlidir. Son teknoloji tıbbi ürünlerin en güvenilir tedarikçisi olan firmamız, personelimiz ve müşterilerimizle geniş bir aile olmayı hedefler.

Vizyonumuz

6K Medikal tıbbi malzeme alanında kaliteli ürün ve insana saygıyı ön planda tutan satış anlayışı ile kuruldu. Kurulma amacına uygun olarak sağlık profesyonellerine en kaliteli ve güvenilir yüksek teknoloji ürünleri tedarik etmekte, ihtiyaç sahiplerinin en kolay şekilde bu ürünlere ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bunları yaparken ilk kurulduğu yıllardaki amatör ruhu ve heyecanı kaybetmemeye özen gösterir.

HAKKIMIZDA 6K MedikalRoyal Ofice Mustafa Kemal Mahallesi 2133.Sokak 4/1 Çankaya/Ankara
0(312) 433 6000