6K Medikal ENGLISH MENÜ

Arab Health 2023 Dubai’de yapıldı

30 Ocak-2 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen Arab Health 2023 fuarına katılım sağladık. Fuar süresince alanda bulunan iş ortaklarımızla görüşme fırsatı yakalarken, aynı zamanda gelişen sağlık teknolojilerini de yakından görme fırsatı yakaladık. Bu güzel deneyimi yaşamak bizim için çok keyif vericiydi.
Fuar içerisindeki, katılım ağladığımız etkinliklerden birisi olan Medtronic Gala Dinner’ da güzel bir akşam geçirirken aynı zamanda diğer ülkelerin Medtronic distiribütör firmaları ile de fikir alışverişinde bulunarak eğlenceli ve geliştirici sohbetlerde bulunduk. Bu güzel geceyi düzenleyen ve bizi en iyi şekilde ağırlayan Medtronic’e teşekkürlerimizi sunarız.
Ayrıca gün geçtikçe sayıları ve ürün çeşitleri artan yerli üreticilerimizi görmek ülkemiz adına oldukça gurur verici bir tabloydu.

We participated in the Arab Health 2023 fair, which was organized between 30 January and 2 February . While we had the opportunity to meet with our business partners in the field during the fair, we also had the opportunity to see the developing health technologies closely. It was a pleasure for us to have this beautiful experience.
While we had a nice evening at Medtronic Gala Dinner, one of the events we attended in the fair, we also exchanged ideas with Medtronic distributor companies from other countries and had fun and developing conversations. We would like to thank Medtronic for organizing this beautiful night and hosting us in the best way possible.
In addition, it was a very proud picture for our country to see our domestic producers, whose number and product range are increasing day by day.

HAKKIMIZDA 6K MedikalRoyal Ofice Mustafa Kemal Mahallesi 2133.Sokak 4/1 Çankaya/Ankara
0(312) 433 6000