6K Medikal ENGLISH MENÜ

Guardian Connect

Guardian Connect

Tip1, Tip2 ve Gestasyonel Diyabet tanısı almış tüm diyabetlilerin günlük kullanımları için geliştirilmiş olan Guardian Connect sistemi; Sürekli Glukoz Ölçüm Sensörü’ne takılan bir verici (transmitter) ve monitör olarak kullanılan IOS 12 ve üzeri bir Apple ürününden (iPhone, iPad, iPod) oluşur.(Guardian Connect Mayıs 2020 den itibaren Android telefonlarda da kullanılmaya başlandı)  Kol, göbek çevresi, kalça ve bacaklara uygulanabilen Sürekli Glukoz Ölçüm Sensörü her 5 dakikada bir vücut sıvısından glukoz ölçümü yaparak ölçüm sonucunu, verici vasıtası ile monitöre aktarır ve ekranınızda bir grafik oluşmasını sağlar. Bu grafik sayesinde gün içerisindeki glukoz seyrinizi takip etmeniz mümkündür. Aynı zamanda, glukoz seviyeniz, belirleyeceğiniz düşük ve yüksek limitlerine ulaştığında, bu limitlere yaklaştığında (1 saate kadar öncesinden) ve bu limitlerin dışında bulunduğunuz sürelerde vereceği alarmlarla, yaşanması muhtemel bir hipoglisemi veya hiperglisemi öncesinde tedbir almanıza olanak sunar. 

Monitör olarak kullanmakta olduğunuz cihazınızın internete bağlı olması durumunda, tarafınızdan belirlenecek olan 5 kişinin de herhangi bir internet ortamından günlük glukoz seyrinizi uzaktan takibi mümkündür. Takip için kullanılan cihazın (Laptop, Masaüstü Bilgisayar, Telefon, Tablet vs.) IOS ürünü olması şart değildir. Ayrıca ana kullanıcıya verilen alarmlar, bu 5 kişinin telefonuna SMS olarak da bildirilir. 

Diğer taraftan, monitörünüzde biriken datalar her 24 saatte bir bilgisayar ortamına otomatik olarak aktarılır. Bu sayede internet üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile gireceğiniz sayfadan, grafiklerinizi PDF olarak kaydetmeniz, elde edeceğiniz raporları sağlık profesyoneliniz ile paylaşmanız ve tedavinizde düzenlemeler yapılmasını sağlamanız mümkündür.

Medtronic,Guardian Connect Medtronic firmasının tescilli markalarıdır.

HAKKIMIZDA 6K MedikalRoyal Ofice Mustafa Kemal Mahallesi 2133.Sokak 4/1 Çankaya/Ankara
0(312) 433 6000