6K Medikal ENGLISH MENÜ

Medtronic’ten 3.Ödülümüzü Aldık

24-27 Ocak 2022 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arab Health’te, 6K Medikal olarak, CEMA bölgesindeki 100’den fazla Medtronic distribütörü arasında, “CEMA Highest 3-Year CAGR Awards-3 Yıllık En Yüksek Büyüme” sağlayan şirket ödülünü aldık. 

Ödülü Medtronic Central & Eastern Europe, Middle East & Africa President Majid Kaddoumi ve Turkey West Asia and Levant Regional Vice President Ayhan ÖZTÜRK’ün ellerinden almak bizim için ayrı bir anlam ifade etti. 

Medtronic ile olan birlikteliğimizi 3. defa bir başarı ödülü ile taçlandırıyoruz. Farklı kriterlerde hak ettiğimiz bu ödülleri yan yana, gururla koyarken, başarımızda emeği geçen ekip arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza iş birlikleri için sonsuz teşekkür ediyoruz.

At Arab Health held in Dubai between 24-27 January 2022, as 6K Medical, we received the “CEMA Highest 3-Year CAGR Awards” award among more than 100 Medtronic distributors in the CEMA region.

Receiving the award from the hands of Medtronic Central & Eastern Europe, Middle East & Africa President Majid Kaddoumi and Turkey West Asia and Levant Regional Vice President Ayhan ÖZTÜRK made it very special for us.

We are crowning our partnership with Medtronic with an achievement award for the third time. As we proudly place these awards, which we earned in different criteria, side by side, we would like to thank our teammates and stakeholders who contributed to our success for their cooperation.

#arabhealth2022 #MedtronicCEMA #Award #6kMedical #HighTechnologyForYourHealth

HAKKIMIZDA 6K MedikalRoyal Ofice Mustafa Kemal Mahallesi 2133.Sokak 4/1 Çankaya/Ankara
0(312) 433 6000